Про Riedia

Наша місія в Riedia - допомогти вам читати місцеві новини будь-де та будь-якою мовою.

Ми є незалежним, неупередженим мостом між вами та місцевими джерелами. Ми даємо вам більше, ніж просто факти, які можуть запропонувати газети вашої країни - з Riedia ви отримаєте доступ до інсайдерської місцевої точки зору, будете в курсі актуальних історій та навчитеся розуміти та розбиратися в місцевій політиці.

Трохи краще розуміючи місцеві перспективи, ми допомагаємо вам адаптуватися до нової країни.

Локальні зміни можуть змінити світ. Ми сподіваємося допомогти людям зрозуміти один одного незалежно від їхнього походження та поширювати любов і підтримку, однією статтею та інформаційним бюлетенем за раз.

Riedia була заснована у 2022 році в Королівському технологічному інституті KTH командою іноземних студентів та шведом. Її підтримує KTH Innovation.

Люди, які стоять за цим

Melker

COO
Melker Ferdfelt

🇸🇪 Студентка KTH з підприємницької родини. Швед у команді. Мелькер став співзасновником Riedia через пристрасть до місцевих новин. Він працює над діловою співпрацею та займається адміністративними процедурами.

Sabrina

CEO
Сюеконг (Сабріна) Лю

🇨🇳 Випускник магістерської програми з машинного навчання в KTH. Колишній фізик. Громадянин світу. Сюеконг стала співзасновницею Riedia, щоб побачити, чого можна досягти за допомогою штучного інтелекту в новинній індустрії. Чим займається компанія? Клієнт, команда та бачення.

Carlos

CTO
Carlos Lago

🇪🇸 Закінчив магістерську програму з машинного навчання в KTH. Карлос став співзасновником компанії Riedia, яка застосовує штучний інтелект у новинній індустрії. Він опублікував 2 статті в галузі машинного навчання та є провідним експертом з технологій та ШІ.

Rafa

Розробник повного стеку
Rafael Romón

🇪🇸 Закінчив магістерську програму з проектування вбудованих систем в Технологічному університеті Чалмерса зі ступенем бакалавра комп'ютерних наук. Опублікував 3 статті в технічних галузях, включаючи машинне навчання. Приєднався до нас у липні 2021 року і є full-stack розробником (та керівником tech magic).

Julia

Редакційний менеджер
Julia Powanda

🇺🇸 Має ступінь бакалавра з міжнародних відносин та магістра з глобалістики. Має досвід редагування, кураторства контенту та перекладу в Чилі, Китаї та Швеції. Приєдналася до Riedia у липні 2022 року, щоб писати та курувати якісний контент для міжнародних резидентів.

Viviana

Журналістка та кураторка
Viviana Levet

🇲🇽 Журналіст та діджитал-стратег з багаторічним досвідом роботи у провідних організаціях, включаючи Forbes Мексика та WWF Швеція. Студентка магістратури зі сталої комунікації в Університеті Йончепінга. Приєдналася до Riedia у серпні 2022 року, щоб писати та курувати якісний контент для міжнародної аудиторії.

Jane

Радник з питань журналістики
Jane Bottomley

🇬🇧 Викладач мови та комунікації в KTH. Захоплена письменниця, пише в різних жанрах, зокрема академічні підручники та місцеву журналістику. Джейн приєдналася до нас влітку 2022 року як радниця з питань журналістики.

Paul

Стажер з журналістики та соціальних мереж
Paul Chen

🇨🇳 Студент-гуманітарій з трансдисциплінарним досвідом у журналістиці, соціальних мережах та кураторстві. Він приєднався до Riedia у лютому 2023 року, щоб працювати над інформаційними бюлетенями та маркетингом у соціальних мережах. Він прагне сприяти транскордонному розумінню та солідарності через текстові та візуальні наративи.

Enric

NLP Intern
Enric Condal

🇪🇸 Інженер з комп'ютерних наук, який почав створювати відеоігри, а потім захопився алгоритмами та штучним інтелектом. Він приєднався до Riedia у травні 2023 року, щоб допомогти інтегрувати НЛП в конвеєр обробки новин. Він любить спорт, мови та потрапляння в нове середовище.

Richa

Стажер з соціальних мереж та маркетингу
Richa Singh

🇮🇳 Я отримала ступінь з маркетингу в Стокгольмському університеті, доповнену магістерським ступенем з фінансів. Маючи попередній кількарічний досвід роботи у сфері, орієнтованій на клієнта, зараз я відповідаю за створення та управління контентом для платформ соціальних мереж.

Титри фотографій (перші 5 фотографій) @soninsthlm

Попередні співробітники

Зв'яжіться з нами

For any inquiries please reach out to info@riedia.com.